منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • برخی از عملکردهای Firefox OS 1.3 در یک ویدیو نشان داده شده است

برخی از عملکردهای Firefox OS 1.3 در یک ویدیو نشان داده شده است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
برخی از عملکردهای Firefox OS 1.3 در یک ویدیو نشان داده شده است

سلام به علاقه مندان سیستم عامل فایرفاکس. همانطور که ممکن است بدانید، فایرفاکس OS 1.3 برای انتشار در مارس 2014 برنامه ریزی شده استو با تغییرات و بهبودهایی همراه خواهد بود.

برخی از عملکردهای Firefox OS 1.3 در یک ویدیو نشان داده شده است

از جمله پشتیبانی از BlueDroid که کاربران را قادر می سازد چندین فایل را از طریق بلوتوث ارسال کنند، پشتیبانی بهتر برای ارسال و دریافت SMS/MMS، پیشرفت های POP3، بهبودهای WEbGL، فوکوس خودکار بهتر دوربین، پشتیبانی بهتر از فلاش LED، پشتیبانی از Azure، کنترل های جدید برای اعلان های پخش کننده صوتی و بهبود صفحه کلید.

برای کسانی که هنوز نمی دانند، سیستم عامل فایرفاکس یک سیستم عامل موبایل جدید مبتنی بر لینوکس است که توسط توسعه دهندگان موزیلا با استفاده از فناوری جدید HTML5 ایجاد شده است. در حال حاضر، به عنوان پیش فرض در گوشی های هوشمند با مشخصات سخت افزاری متوسط ​​که توسط LG، ZTE، Alcatel و Geeksphone توسعه یافته است، استفاده می شود. همچنین به صورت آزمایشی به تبلت Google Nexus 7 منتقل شده است، اما برخی از برنامه‌ها هنوز کار نمی‌کنند. آخرین نسخه موجود Firefox OS 1.2 است که در اواسط دسامبر 2013 منتشر شد.

همچنین، شایعاتی مبنی بر یکپارچه شدن سیستم عامل تایزن و فایرفاکس وجود دارد، به طوری که احتمال تبدیل شدن به یک رقیب مهم اندروید و iOS وجود دارد.

از طریق lffl.org